Menu c;

Czym właściwie jest to 'SSO'

SSO-StarStableOnline

Gra

Star Stable jest spektakularną grą 3D online, gdzie świat zaprojektowany jest specjalnie dla tych, których pasją są konie i przygody. Jest to gra MMORPG (rozwinięcie skrótu: Massively Multiplayer Online Role Playing Game) i oznacza to, że tysiące graczy mogą jednocześnie grać razem, czatować i pomagać sobie w wyzwaniach i przygodach, które oferuje Star Stable.
Star Stable jest najszybciej rozwijającą się grą o koniach na świecie. Ma ponad 5 miliony użytkowników, z 182 różnych krajów i jest przetłumaczona na 11 języków. Star Stable jest własnością Star Stable Entertainment AB, i rozwijana jest przez Pixel Tales AB.

O firmie...
Star Stable Entertainment AB zostało założone w Sztokholmie, w stolicy Szwecji w 2010 roku. Bazując na ekscytującej i wciągającej historii, firma postanowiła stworzyć najlepszą i najbardziej porywającą grę przygodową o koniach, jaka kiedykolwiek istniała.
Star Stable zostało zaprezentowane szerszej publiczności pod koniec 2012 roku, dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu zespołu deweloperów i projektantów.
Dziś, firma to świetny zespół, zatrudniający 40+ ludzi (i ciągle rozwijający się). Pracownicy pomocy, marketingowcy i deweloperzy pracują niestrudzenie przed swoimi komputerami, aby zapewnić użytkownikom rozrywkę na światowym poziomie.
Star Stable Entertainment AB jest firmą prywatną, której siedziba znajduje się w Sztokholmie.
 A teraz wyrażę się ja...
StarStableOnline jest najwspanialszą grą,jaką znam. Przepiękna grafika,wspaniali ludzie,ciekawe i niezapomniane przeżycia. Jeśli jeszcze nie grałaś [bo gra jest raczej dla dziewczyn,choć są wyjątki ;D ] to zagraj. Zagrasz raz-już się nie oderwiesz. Nie w sensie,że to uzależniające,tylko po prostu-fajne.
Dobra,dość tej paplaniny,powiem jednym słowem:
Jest  Zajebista! ♥♥♥  
 

1 komentarz: